• Модель:
  Плавикова кислота Ч

 • 270.0грн.
  Нет в наличии

  Плавікова кислота Ч

  Плавікова кислота досить небезпечна кислота для людини, не горить, але досить токсична. Реагує з деякими металами, утворюючи солі, які називають фторидами. Основна відмінність від більшості кислот, це здатність вступати в реакцію з оксидом кремнію, який є основою для створення силікатних матеріалів, наприклад, скла. З цієї причини зберігати фтороводородной кислоту потрібно тільки в поліпропіленової або інший поліетиленовій тарі. Застосовують для травлення скла, кремнію і напівпровідників, так само у виробництві алюмінію. Плавікову кислоту можна купити в хімічному магазині МенделеевМаркет від 500мл. Купуй плавікову кислоту, кислоти, лабораторний посуд та хімічні реактиви в одному магазині - МенделеевМаркет.

  Важливо!
  Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії на сайті (наприклад, це може статися через зміну упаковки)

  Сертификат Плавиковая кислота
   

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..

  Рекомендовані товари

  кислота, плавикова кислота, фтороводень, фтороводнева кислота, фтористоводнева кислота, гідрофторідная кислота, HF, плавиковая кислота