• Модель:
  Калій піросульфіт (дисульфит) ч

 • 80.0грн.
  Товар закiнчуэться

    Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Калій піросульфіт Ч

  Калій піросульфіт синтетична харчова добавка з позначенням Е224. За своїми властивостями схожий з іншою добавкою Е223, виконуючи роль консерванта. Ніяких корисних властивостей для організму не несе, найчастіше задіюють при виробництві винної продукції, пива, сухофруктів і деяких кондитерських виробів. Якщо вживати калій всередину, буде викликати подразнення дихальних шляхів. МенделеевМаркет пропонує великий асортимент хімічних реактивів: спирти, кислоти, луги, барвники, індикатори, а також величезний вибір лабораторного посуду: склянки лабораторні, колби термостійкі, циліндри мірні ...

  Сертификат Калий пиросульфит
   

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..
  Калій піросульфіт (дісульфіт) від 100г в МенделеевМаркет
  Калій піросульфіт (дісульфіт) від 100г в МенделеевМаркет
  Калій піросульфіт (дісульфіт) від 100г в МенделеевМаркет. Всім гарного дня і настрою! Ще одна новинка, яка з'явилася минулого тижня - піросульфіт калію. Ми писали в статтях про новинки про цей реактив, але дуже коротко. Сьогодні розповімо трохи до..

  Рекомендовані товари

  калій, калій піросульфіт, дісульфіт калію, серністокислий калій, метабісульфіт калію, піросульфіт калій, K2S2O5, калий пиросульфит, дисульфит калия, сернистокислый калий