• Модель:
  Калій двохромовокислий тех

 • 160.0грн.
  Товар закiнчуэться

    Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Калій двохромовокислий тех

  Калій діохромат потужний окислювач, має яскраво виражений помаранчьовий колір, не гігроскопічний завжди зберігає сипучий вигляд. Біхромат калію має гарну розчинність у воді, отриманий концентрат задіють для обробки дерев'яних поверхонь запобігаючи гниття та появи шкідників. Калійний хромпик може виконувати роль дубителя шкіри і овчини у виробництві шкір. Металургія застосовує дихромат в металообробці для корозійної стійкості металевих поверхонь. Хімічний магазин МенделеевМаркет пропонує біхромат калію фасування 100г і 1кг. Калій діохромат має сертифікат якості, який можна побачити на сторінці товару. Також, ви можете купити і інші сполуки з калієм: сорбат калію, калій вуглекислий та інші. Купуй хімічні реактиви та лабораторний посуд в Україні, а саме у МенделеевМаркет.

   

  Сертификат Калий двухромовокислый

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..
  Калій двохромовокислий купити в МенделеевМаркет
  Калій двохромовокислий купити в МенделеевМаркет
  Калій двохромовокислий купити в МенделеевМаркет. Всім гарного настрою і сонячного дня! Ми продовжуємо знайомити вас з хімічним елементом - Калій, а точніше з сполуками. У статті про калій ми розповіли які з'єднання з даним елементом є в нашом..

  Рекомендовані товари

  калій двохромовокислий, діохромат калію, біхромат калію, хромпик, K2CR2O7, калий двухромовокислый, дихромат калия, бихромат калия