• Модель:
  Кальцій хлористий (б/в) (гранульований) харч

 • 35.0грн.
  Є в наявності

  Доставка:
  - Cамостійно (зі складу магазину до 17ºº)
  - На відділенні "Новой Пошти" (в разі вибору оплати на карту чи безготівковий розрахунок, відправка "день в день" здійснюється при зарахуванні коштів до 17ºº)
  - Кур'єром "Новой Пошти" за адресою отримувача

  Оплата:
  - Готівкою у магазині
  - Накладеним платежем (оплата при отриманні у відділенні)
  - На картку "ПриватБанка"
  - Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб)

  Упаковка:
  - Фірмова (упаковка від "МенделеевМаркет")
  - Надійна (забезпечує захист товару при транспортуванні)
  - Безкоштовна (немає переплати за упаковку на пошті)

  Кальцій хлористий харч

  Кальцій хлористий в природі зазвичай присутній як мінерал антарктикит. Хлорид кальцію задіюють в безлічі сфер промислового виробництва, наприклад, можна задіяти для консервації овочів і фруктів, прискорювача затвердіння цементу, протиожеледний засіб. Сфера напоїв задіє як регулятор жорсткості води для слабоалкогольних та безалкогольних напоїв. У МенделеевМаркет ви можете купити кальцій хлористий від 1кг в роздріб, а також мішок 25кг оптом. Сертифіковані хімічні реактиви в роздріб від МенделеевМаркет.

  Сертификат Кальций хлористый
   

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..
  Кальцій хлористий купити в МенделеевМаркет
  Кальцій хлористий купити в МенделеевМаркет
  Кальцій хлористий купити в МенделеевМаркет. Добрий день, відвідувачі хімічного магазину МенделеевМаркет. Ми пропонуємо нашим клієнтам великий вибір лабораторного посуду, посуду з порцеляни, посуду з поліпропілену, а також великий асортимент хімічн..

  Рекомендовані товари

  кальцій, кальцій хлористий, хлорид кальцію, харчова добавка Е509, кальцій хлористий харчовий, CaCl2, кальций хлористый, хлорид кальция, пищевая добавка Е509, кальций хлористый пищевой