• Модель:
  Хромовий ангідрид тех (Казахстан)

 • 180.0грн.
  Нет в наличии

  Хромовий ангідрид тех

  Хромовий ангідрид дуже нестійка речовина, при нагріванні розкладається утворюючи оксиди. Розчинивши у воді можна отримати дихроматну кислоту. Оксид хрому затребуваний в гальваніці так як зберігає нейтральні властивості, не взаємодіючи з іншими хімічними елементами. Металургійна промисловість задіює триоксид хрому для одержання чистого хрому і хромування виробів з металу, а так само оцинковки. Купити хромовий ангідрид, у МенделеевМаркет, можна від 500 грам. Купуйте якісні хімічні реактиви та лабораторний посуд в хімічному магазині МенделеевМаркет.

  Важливо!
  Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії на сайті (наприклад, це може статися через зміну упаковки)

  Сертификат Хромовый ангидрид
   

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..
  Хромовий ангідрид купити в МенделеевМаркет
  Хромовий ангідрид купити в МенделеевМаркет
  Хромовий ангідрид купити в МенделеевМаркет. Всім доброго ранку і вихідного дня! Тепер ви можете купувати лабораторний посуд: колба лабораторна, склянка термостійка, холодильник кульковий, бутель для реактивів, піпетка мірна, колба мірна і т.д., і ..

  Рекомендовані товари

  оксид хрому, хромовий ангідрид, триоксид хрому, трехокісь хрому, CrO3, оксид хрома, хромовый ангидрид