• Модель:
  Гідразин гідрат ч

 • 730.0грн.
  Нет в наличии

  Гідразин гідрат Ч

  Гідразин гідрат виступає в ролі сильного відновника чистих металів. Застосування різноманітно, наприклад в медицині, застосовують проти злоякісних утворень. У двигунах внутрішнього згоряння задіюється в якості паливного елемента. Так само підійде тим хто займається системами опалення та охолодження, де гідразин грає роль антикорозійного засобу в процедурах очищення води. Дуже часто гідразин гідрат використовують для афінажу золота. У хімічному магазині МенделеевМаркет ви можете купити гідразин гідрат в наступних фасовках - 500мл, 1л, 5л, 10л. Купуй якісні хімічні реактиви та лабораторний посуд в МенделеевМаркет.

  Важливо!
  Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії на сайті (наприклад, це може статися через зміну упаковки)

   

  Сертификат Гидразин гидрат

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..
  Гідразин гідрат купити в МенделеевМаркет
  Гідразин гідрат купити в МенделеевМаркет
  Гідразин гідрат купити в МенделеевМаркет. Привіт, дорогі відвідувачі хімічного магазину МенделеевМаркет! В останніх статтях ви дізналися про багатьох хімічних реактивів: амоній молібдат, сода каустична, амоній хлористий, їдкий калій та інші. У дан..
  Що таке Гідразин?
  Що таке Гідразин?
  Що таке Гідразин? Знову раді всіх бачити в нашому хімічному магазині лабораторного посуду та хімреактивів МенделеевМаркет. Ми вже багато писали про асортимент магазину МенделеевМаркет, як про скляний лабораторний посуд, так і про хімічні реактиви...

  Рекомендовані товари

  гідразин, гідразин-гідрат, діамід, N2H4-H2O, гидразин, гидразин-гидрат