• Модель:
  Амоній молібденовокислий чда

 • 160.0грн.
  Нет в наличии

  Амоній молібденовокислий ЧДА

  Амоній молібденовокислий універсальний реактив знайшов застосування в різних сферах промисловості. У металургії молибдат амонію бере участь в оксидуванні алюмінієвих сплавів. Аграрна промисловість використовує молібденовокислий амоній в якості добрива для більш високої родючості таких культур як кольорової капусти, томатів, моркви, цукрових буряків, лляних культур, гречки. У хімічному магазині МенделеевМаркет ви можете купити амоній молібденовокислий в зручних фасовках, а саме 100г і 1кг. МенделеевМаркет - тільки якісні хімічні реактиви.

   

  Сертификат Аммоний молибденовокислый

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..
  Амоній молібденовокислий купити в МенделеевМаркет
  Амоній молібденовокислий купити в МенделеевМаркет
  Амоній молібденовокислий купити в МенделеевМаркет. Всім доброго дня! Вчора ми познайомили вас, в статті про хімічні реактиви в МенделеевМаркет, з асортиментом реактивів, які є в нашому магазині. Ми пройшлися по всіх категоріях і коротко розповіли,..

  Рекомендовані товари

  амоній молібденовокислий, молібдат амонію, (NH4) 6MO7O24 - 4H2O, аммоний молибденовокислый