• Модель:
  Амонiй хлористий (кристалiчний) тех (BASF)

 • 60.0грн.
  Нет в наличии

  Амоній хлористий (кристалічний) тех

  Хлорид амонію отримують як побічний продукт у виробництві харчової соди. У металургії хлорид амонію задіюється для травління і лудження металу. Хлористий амоній виступає в ролі основного компонента для отримання нашатирю. Зареєстрован як продуктова добавка Е510 в ролі згущувача і емульгатора різних продуктів. Хлорид амонію помірно токсична речовина працюючи з яким потрібно використовувати захист для органів зору, дихання, гумові рукавички. У хімічному магазині МенделеевМаркет ви можете купити амоній хлористий від 1кг. МенделеевМаркет - роздрібний хімічний магазин, в якому ви можете купити хімічні реактиви від одного кілограма.

   

  Сертификат Аммоний хлористый

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..
  Амоній хлористий купити в МенделеевМаркет
  Амоній хлористий купити в МенделеевМаркет
  Амоній хлористий купити в МенделеевМаркет. Доброго ранку, з вихідними вас! Ми продовжуємо розповідати про товари нашого магазину. Сьогодні поговоримо ще про один реактив, який знаходитися в категорії Амоній. До речі, в цій категорії ви знайдете та..
  Хлористий амоній, амонію хлорид, нашатир
  Хлористий амоній, амонію хлорид, нашатир
  Хлористий амоній, амонію хлорид, нашатир. Всім доброго дня і хорошого настрою, в цей п'ятничний день! Ми вже багато разів розповідали про нові реактивах хімічного магазину МенделеевМаркет. Крім новинок з категорії хімічні реактиви, з'явилося багат..

  Рекомендовані товари

  амоній хлористий, хлорид амонію, нашатир, NH4CL, аммоний хлористый, хлорид аммония, нашатырь