• Модель:
  Амоній оцтовокислий Ч

 • 130.0грн.
  Нет в наличии

  Амоній оцтовокислий Ч

  Ацетат амонію дуже гігроскопічна речовина здатна вбирати вологу з кисню. Активно застосовується при виробництві їжі в ролі консерванту. Амоній оцтовокислий дозволяє зберегти якість продуктів, запобігаючи появі шкідливих мікроорганізмів і грибкових утворень. Винороби використовують оцтовокислий амоній для дозрівання винних виробів. У хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете зручні фасування ацетату амонію. Ви можете купити амоній оцтовокислий в роздріб від 1кг і оптом від мішка 25кг. Всі хімічні реактиви у МенделеевМаркет мають сертифікати якості. Покупай якісні хімічні реактиви в хімічному магазині МенделеевМаркет.

   

  Сертификат Аммоний уксуснокислый

  Ще не було питань.

  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет
  Купуй хімічні реактиви в МенделеевМаркет. Гарного всім настрою! МенделеевМаркет - це магазин не тільки, в якому ви знайдете скляний лабораторний посуд, порцеляновий посуд, а також, в хімічному магазині МенделеевМаркет ви знайдете великий асор..
  Ацетат амонію купити в МенделеевМаркет
  Ацетат амонію купити в МенделеевМаркет
  Ацетат амонію купити в МенделеевМаркет. Всім гарного дня і настрою! Серед великого асортименту лабораторного посуду та хімічних реактивів, в магазині МенделеевМаркет, ви знайдете хімічні сполуки з амонію: амоній молібденовокислий, амоній хлористий..

  Рекомендовані товари

  амоній оцтовокислий, ацетат амонію, CH3COONH4, аммоний уксуснокислый, ацетат аммония